SKUP SAMOCHODÓW TRÓJMIASTO

Osoby zainteresowane współpracą z nami prosimy o kontakt. Jesteśmy doświadczoną firmą działającą od lat w branży oferującej skup aut za gotówkę! Obszar naszego działania to całe województwo pomorskie - skup aut Gdynia, Gdańsk, Sopot, Słupsk, Lębork, Malbork, Tczew, Rumia, Reda, Wejherowo oraz okolice takie jak Pruszcz Gdański czy Puck.

Skup Aut
ul. Aleja Zwyciestwa 14
80-219 Gdańsk
tel. 516-6666-34

Chcesz sprzedać auto? Zadzwoń! Przyjedziemy na oględziny bezpłatnie!

Skup aut trójmiasto, woj. pomorskie zaprasza do współpracy wszystkie osoby dla których sprzedaż auta jest kłopotliwa lub stresująca. Zapraszamy osoby które mimo prób nie mogą sprzedać swojego auta! Kontakt z nami nie jest zobowiązujący ale jeśli dojdziemy do porozumienia to zaoferujemy gotówkę za Twoje auto. Skup samochodów powypadkowych, bezwypadkowych, sprawnych a także skup aut uszkodzonych. Marka samochodu ani stan auta nie są istotne - prowadzimy skup samochodów niezależnie od stanu, marki i modelu. Jeśli mają Państwo jakieś pytania prosimy o kontakt. Jeśli chcą Państwo sprzedać samochód dojedziemy na wycenę auta bez zobowiązań! Wycenimy i kupimy auto za gotówkę jeśli cena samochodu będzie satysfakcjonująca dla sprzedającego i kupującego.

Formularz zgłoszenia auta

PHP FormMail Generator - A free tool to create ready-to-use web email forms with file upload, auto-response email, and dependent dropdowns.
Marka:   
Model:   
Rocznik:   
Paliwo:   
Nadwozie:   
Poj. silnika:    cm3
Przebieg:    km
Cena:   
Imię:   
e-mail:   
Telefon:   
Miejscowość:   
Uwagi:   
Zdjęcie:   
Zdjęcie:   
Zdjęcie:   
Pola wymagane do wysłania formularza
Kod zabezpieczający: